Uncle Jack Liberty
Technické parametry
| Značka | Kartell |
|---|---|
| Designer | Philippe Starck |
| Hloubka | 75 cm |
| Šířka | 190 cm |
| Výška | 36/96 cm |
| Materiál | Recyklovaný termoplastický technopolymer |
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Venkovní použití | Ano |
Ke stažení
O Uncle
Jack Liberty
Představuje jeden z nejodvážnějších příkladů technologie vstřikování plastů na světě. Pohovka o délce 190 cm je vytvořena jako jeden kompaktní celek o hmotnosti 30 kg, což podtrhuje její technickou dokonalost i ikonický charakter. Exkluzivní Liberty dekor je aplikován pomocí vyspělé technologie Graphic Impression, která umožňuje přímý tisk grafických vzorů na povrch produktu a vytváří ultramoderní spojení inovace a dekorativní estetiky. Uncle Jack se tak stává výrazným solitérem současných interiérů i exteriérů.
Designér
Philippe Starck
* 1949
Philippe Starck je právem považovaný za jednoho z nejslavnějších a nejproduktivnějších designérů současnosti. Pro italskou společností Kartell navrhl nespočet legendárních kusů nábytku z průhledného plastu jako jsou židle Eros, Louis Ghost a Bubble Chair. Mezi další značky, se kterými spolupracoval, patří například Cassina, XO, Vitra, Descamps, Driade, Flos, Puma, Duravit nebo Samsonite.