Tic&Tac Metal
Designové plastové hodiny Tic&Tac, jejich základní box z transparentního polykarbonátu o rozměrech 30 x 30 cm má na povrchu římské číslice.
Více informací
2 varianty skladem
Může být u vás doma do 3 dnů.
3 900 Kč
3 223 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | 1910 |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Philippe Starck with Eugeni Quitllet |
| Hloubka | 8 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Materiál | ABS / PMMA (akrylátové sklo) |
| Materiál | Plast |
| Venkovní použití | Ne |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Tic&Tac
Metal
Designové plastové hodiny Tic&Tac, jejich základní box z transparentního polykarbonátu o rozměrech 30 x 30 cm má na povrchu římské číslice. Hodiny svou impozantní tloušťkou vytváří hru světel a odlesků. Ciferník je v barvách bílá, červená, černá nebo v metalických odstínech zlaté, stříbrné, měděné.
Ze stejné kolekce
Metalická
kolekce
Napište nám