Doprava zdarma
Teresa Frozen Suspension
Designová lampa Teresa od Ferrucia Laviani připomíná okvětní lístky, díky svému nadčasovému designu je nepřehlédnutelná kdekoli v interiéru
Více informací
Na objednávku
Dodání 2-3 týdny
11 880 Kč
9 818 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Značka | Kartell |
|---|---|
| Designer | Ferruccio Laviani |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 43 cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | Recyklovaný termoplastický technopolymer |
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Svítivost | 2450 lm |
| Venkovní použití | Ne |
| Zdroj | E27 18W LED |
Ke stažení
O Teresa
Frozen Suspension
Designová lampa TERESA od Ferruccia Lavianiho nyní přichází také v závěsné verzi, která nabízí ještě větší všestrannost a možnosti využití. Její jemné, plynulé linie připomínají rozevírání křehkých okvětních lístků, čímž vytvářejí měkké, příjemné světlo a pohostinnou atmosféru.
Díky elegantnímu vzhledu a nezaměnitelnému designu se lampa TERESA stane výrazným prvkem každého interiéru a dokonale se přizpůsobí jakémukoli prostředí – od moderních prostor až po klasické interiéry.
Designér
Ferruccio Laviani
* 1960
Ferruccio Laviani – narozen v roce 1966 v Itálii, pracuje pro Kartell, Moroso, Molteni, Flos, Foscarini, Swarovski, Dolce&Gabbana a další.
Ze stejné kolekce
Novinky
Napište nám