Doprava zdarma
Teresa Frozen
Designová lampa Teresa od Ferrucia Laviani připomíná okvětní lístky, díky svému nadčasovému designu je nepřehlédnutelná kdekoli v interiéru.
Více informací
Na objednávku
Na objednávku
13 230 Kč
10 934 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Značka | Kartell |
|---|---|
| Designer | Ferruccio Laviani |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 43 cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | Recyklovaný termoplastický technopolymer |
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Patice / zdroj | E27 |
| Venkovní použití | Ne |
| Zdroj | E27 18W LED |
Ke stažení
O Teresa
Frozen
Lampa TERESA z tvůrčí dílny Ferruccia Lavianiho přidává nový rozměr naší řadě svítidel.
TERESA vrhá příjemné teplé světlo graciézními oblouky, které připomínají rozvíjející se
okvětní lístky. Lampa představuje skok kupředu ve vývoji designových konceptů a
průmyslových výrobních technologií v oboru svítidel. Tyto inovace umožňují vývoj
překvapivě a unikátně profilovaných tvarů a objemů, které lampě dávají nadčasovou
podobu a nepřehlédnutelnou roli v každém interiéru.
Designér
Ferruccio Laviani
* 1960
Ferruccio Laviani – narozen v roce 1966 v Itálii, pracuje pro Kartell, Moroso, Molteni, Flos, Foscarini, Swarovski, Dolce&Gabbana a další.
Ze stejné kolekce
Novinky
Napište nám