Novinka
Doprava zdarma
Skladem méně než 5 ks
Může být u vás doma do 3 dnů.
6 760 Kč
5 587 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | G9500BA |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Fabio Novembre |
| Hloubka | 20 cm |
| Průměr | 20 cm |
| Výška | 31 cm / 43 cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | Recyklovaný PMMA |
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Patice / zdroj | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné | Ano |
| Svítivost | 360 lm |
| Venkovní použití | Ano |
| Zdroj | 4W LED |
Ke stažení
Designér
Fabio Novembre
* 1966
Fabio Novembre – narozen v roce 1966 v Itálii, pracuje pro Cappellini, Driade či Kartell.
Napište nám