Doprava zdarma
Planet závěsná kouřová
Designová plastová lampa Planet je dostupná v závěsné, stolní nebo stojací variantě.
Více informací
K vidění v:
Na objednávku
Může být u vás doma za 3-5 týdnů.
14 360 Kč
11 868 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | 09390FU |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Tokujin Yoshioka |
| Průměr | 31 cm |
| Výška | 38+232 cm |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | Hliník / Termoplastický technopolymer |
| Materiál | Kov / Plast |
| Patice / zdroj | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné | Ne |
| Venkovní použití | Ne |
| Zdroj | 22W LED |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Planet
závěsná kouřová
Designová plastová lampa Planet je dostupná v závěsné, stolní nebo stojací variantě. Její zvláštnost spočívá v mírně eliptickém tvaru stínidla a jeho transparentním povrchu. Po rozsvícení vytváří bohaté gobelínové odrazy. Lampa je ve třech barvách: kouřová / černá, žlutá / zlatá, transparentní / chrom.
Napište nám