Doprava zdarma
Sleva
−20 %
Parays
Koberec Parays od designérky Patricia Urquiola vás obklopí svojí hravostí a barevností.
Více informací
1 varianta skladem
Může být u vás doma do 3 dnů.
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | 2359,2360 |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Patricia Urquiola |
| Délka | 300 cm |
| Šířka | 100 cm / 200 cm / 100-200 cm |
| Výška | 1,5 cm |
| Materiál | Ručně střižená himalájská vlna |
| Venkovní použití | Ano / Ne |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Parays
Koberec Parays od designérky Patricia Urquiola vás obklopí svojí hravostí a barevností. Koberec je ručně vyšívaný a střižený z himalájské vlny, v interiéru dokonale ladí s látkami Bouclé i Melange.
Designér
Patricia Urquiola
* 1961
Patricia Urquiola se narodila v Oviedu ve Španělsku v roce 1961. V současnosti žije a pracuje v Miláně.
V roce 2001 si otevřela vlastní studio zabývající se produktovým designem, architekturou a instalacemi. Mezi její poslední architektonické projekty patří: Muzeum Jewel ve Vicenze, hotel Mandarin Oriental v Barceloně, hotel das Stue v Berlíně a hotel Spa of Four Seasons v Miláně. Showroomy a instalace vytvářela pro značky BMW,...
Ze stejné kolekce
Kolekce
od Patricia Urquiola
Tohle k tomu vyloženě ladí
Napište nám