Novinka
Doprava zdarma
Multiplo
Multiplo Square je moderní stůl s čistým geometrickým výrazem, navržený pro maximální variabilitu a každodenní funkčnost.
Více informací
Na objednávku
Na objednávku
50 310 Kč
41 579 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Značka | Kartell |
|---|---|
| Designer | Antonio Citterio |
| Hloubka | 78 cm |
| Šířka | 78 cm |
| Výška | 74 cm |
| Materiál | Lakovaný hliník / Kamenina |
| Materiál | Kov / Kamenina |
| Venkovní použití | Ano |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Multiplo
Čtvercová deska s jemně zaoblenými rohy podtrhuje architektonický charakter stolu a umožňuje jeho snadné začlenění do jídelních i pracovních prostor. Model Multiplo Square je součástí modulární kolekce Multiplo a nabízí široké možnosti přizpůsobení díky různým typům podnoží – s centrální základnou se dvěma, třemi nebo čtyřmi rameny – a volbě desek z jednobarevné kameniny, mramoru nebo skla. Díky této flexibilitě se stůl přirozeně přizpůsobí jak soukromým interiérům, tak profesionálním prostředím.
Designér
Antonio Citterio
* 1950
Antonio Citterio se narodil v italském městě Meda v roce 1950. V roce 1972 si otevřel vlastní ateliér a v roce 1975 dokončil studium architektury na Polytechnické univerzitě v Miláně. V letech 1987 až 1996 spolupracoval s Terrym Dawnem na návrzích mnoha budov v Evropě a Japonsku. V roce 2000 vytvořili Citterio a Patricia Viel multidisciplinární kancelář pro architekturu, interiérový design a grafiku. Kancelář působí v mezinárodním...
Ze stejné kolekce
Novinky
Napište nám