Doprava zdarma
Na objednávku
Může být u vás doma za 3-5 týdnů.
7 600 Kč
6 281 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | 09900AT |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Ludovica & Roberto Palomba |
| Hloubka | 27 cm |
| Šířka | 33 cm |
| Výška | 47 cm |
| Materiál | PMMA (akrylátové sklo) |
| Materiál | Plast |
| Venkovní použití | Ano |
Ke stažení
Pokochejte se designem
Designér
Ludovica & Roberto Palomba
Partneři v životě i v práci. Ludovica + Roberto Palomba od roku
1994 pod společnou značkou navrhují domy, interiéry i nábytek.
Ze stejné kolekce
Kolekce
Laufen
Napište nám