Novinka
Doprava zdarma
Na objednávku
Může být u vás doma za 3-5 týdnů.
10 740 Kč
8 876 Kč
bez DPH
Technické parametry
| Kód produktu | G9200BE |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Ferruccio Laviani |
| Hloubka | 30 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 70 cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | Polykarbonát 2.0 z obnovitelné suroviny |
| Materiál | Plast |
| Patice / zdroj | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné | Ano |
| Venkovní použití | Ne |
| Zdroj | 8,4W LED |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Kabuki
Mini béžová
Miniaturní verze lampy Kabuki od Ferruccio Laviani. Je vyrobena důmyslnou vstřikovací technologií, která Kartellu dovolila vytvořit tkanou perforovanou strukturu, která se podobá krajce. Na první pohled může lampa vypadat jako by byla řemeslně zpracovaná, avšak tento výrobek je ve skutečnost striktně průmyslově vyroben z plastu (termoplastického technopolymeru). Svůdná silueta lampy se smyslnými křivkami v neo-barokním vzhledu má speciálně prolamovaný povrch, který vytváří kouzelné odlesky světla.
Designér
Ferruccio Laviani
* 1960
Ferruccio Laviani – narozen v roce 1966 v Itálii, pracuje pro Kartell, Moroso, Molteni, Flos, Foscarini, Swarovski, Dolce&Gabbana a další.
Ze stejné kolekce
Re-transparency
Napište nám