Doprava zdarma
Invisible Table lesklá bílá
Transparentní stůl Invisible Table od designéra Tokujina Yoshioka spojuje lehkost a pevnost, eleganci a styl.
Více informací
Na objednávku
Dodání 2-3 týdny
23 486 Kč
19 410 Kč
bez DPH
Technické parametry
| Kód produktu | 5070/E5 |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Yoshioka Tokujin |
| Hloubka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 72 cm |
| Materiál | PMMA (akrylátové sklo) |
| Materiál | Plast |
| Rozměry | 100x100 cm |
| Tvar stolu | Čtverec |
| Venkovní použití | Ano |
Pokochejte se designem
O Invisible
Table lesklá bílá
Designový plastový stůl Invisible Table, pro Kartell navrhl designér Tokujin Yoshioka. Designér u tohoto stolu kombinuje lehkost s pevností, půvab a eleganci, praktičnost a styl. Jeho jednoduchost a čistota tvaru umožňuje přizpůsobit se každému prostředí a dodává originalitu a temperament do každého interiéru.
Designér
Yoshioka Tokujin
* 1967
Yoshioka Tokujin – narozen v roce 1967 v Japonsku, pracoval pro Moroso, Driade, Hermes, Toyota, BMW, Swarovski a další.
Napište nám