Bonheur du Jour
Technické parametry
| Značka | Kartell |
|---|---|
| Designer | Philippe Starck |
| Hloubka | 87 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Výška | 40/96 cm / 35/96 cm |
| Materiál | Lakovaná ocel / Polyuretanová pěna / Látka / Látka Bouclé |
| Materiál | Kov / Látka / Polyuretan |
| Venkovní použití | Ne |
Ke stažení
O Bonheur
du Jour
Jeho jasně definované, a přesto přívětivé linie vytvářejí harmonii mezi designem a funkčností a proměňují křeslo v opravdové útočiště klidu. Velkorysé proporce jemně obklopí tělo a přinášejí výjimečný pocit uvolnění a relaxace. Bonheur du Jour tak není jen kusem nábytku, ale manifestem komfortu a pozvánkou k odpočinku.
Designér
Philippe Starck
* 1949
Philippe Starck je právem považovaný za jednoho z nejslavnějších a nejproduktivnějších designérů současnosti. Pro italskou společností Kartell navrhl nespočet legendárních kusů nábytku z průhledného plastu jako jsou židle Eros, Louis Ghost a Bubble Chair. Mezi další značky, se kterými spolupracoval, patří například Cassina, XO, Vitra, Descamps, Driade, Flos, Puma, Duravit nebo Samsonite.