Doprava zdarma
Air du Temps Metal čirá/červená
Lehkost je heslem nových stolních hodin Air du Temps, které pro Kartell navrhl Eugeni Quillet.
Více informací
K vidění v:
Na objednávku
Může být u vás doma za 3-5 týdnů.
5 020 Kč
4 149 Kč
bez DPH
Technické parametry
| Kód produktu | 0193110 |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Hloubka | 8 cm |
| Šířka | 21,5 cm |
| Výška | 30 cm |
| Materiál | Termoplastický technopolymer |
| Materiál | Plast |
| Venkovní použití | Ne |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Air
du Temps Metal čirá/červená
Lehkost je heslem nových stolních hodin Air du Temps, které pro Kartell navrhl Eugeni Quillet. Klasický tvar kulatých hodin je zasazen do rámu z transparentního nebo probarveného technopolymeru, který vytváří stojací základnu.
Ze stejné kolekce
Metalická
kolekce
Napište nám