30% SLEVA kód : VYPRODEJ
Výprodej
Doprava zdarma
Venice Mat, bílá, z expozice
Jídelní židle Venice v matné bílé barvě je vystavana v showroomu, má minimální známky opořebení.
Více informací
K vidění v:
Skladem poslední kus
Může být u vás doma do 3 dnů.
7 220 Kč
5 967 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | 5806/BI-V |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Philippe Starck |
| Hloubka | 51 cm |
| Šířka | 52,5 cm |
| Výška | 46/70/75 cm |
| Stav produktu | Vystavené, lehké opotřebení |
| Stohovatelná | Ano |
| Venkovní použití | Ano |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Venice
Mat, bílá, z expozice
Venice je pocta Benátkám v podobě židle, která kombinuje klasické linie a komfort. Hodí se ke stolu i do obýváku. Je možné doplnit polštářem v různých barvách. „Tento model je poctou Arrigo Ciprianimu z Harryho baru v Benátkách“ řekl Philippe Starck.
Designér
Philippe Starck
* 1949
Philippe Starck (*1949) je francouzský průmyslový architekt a designér známý svou širokou škálou návrhů, které zahrnují interiérový design, architekturu, předměty pro domácnost, nábytek, lodě a další vozidla. Proslavil se především díky neobvyklým řešením, které využívají nové materiály a umožňují vytvořit nečekané tvary a revoluční koncepty.
Philippe Starck je právem považovaný za jednoho z nejslavnějších a nejproduktivnějších designérů současnosti. Pro italskou společností Kartell navrhl nespočet legendárních kusů nábytku z průhledného plastu jako jsou židle Eros, Louis Ghost a Bubble Chair. Mezi další značky, se kterými spolupracoval, patří například Cassina, XO, Vitra, Descamps, Driade, Flos, Puma, Duravit nebo Samsonite.
Napište nám