Doprava zdarma
Planet stmívací žlutá
Designová plastová stolní lampa Planet je dostupná v závěsné nebo stolní variantě na kovové konstrukci nebo na nožičce doplněná o stmívač.
Více informací
Na objednávku
Může být u vás doma za 3-5 týdnů.
16 470 Kč
13 612 Kč
bez DPH
Naši designéři vám poradí s výběrem:
Kontaktujte nás!
Technické parametry
| Kód produktu | 09385GI |
|---|---|
| Značka | Kartell |
| Designer | Tokujin Yoshioka |
| Průměr | 31 cm |
| Výška | 53 cm |
| Krytí | IP20 |
| Materiál | Hliník / Termoplastický technopolymer |
| Materiál | Kov / Plast |
| Patice / zdroj | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné | Ano |
| Venkovní použití | Ne |
| Zdroj | 22W LED |
Ke stažení
Pokochejte se designem
O Planet
stmívací žlutá
Designová plastová stolní lampa Planet je dostupná v závěsné nebo stolní variantě na kovové konstrukci nebo na nožičce doplněná o stmívač. Její zvláštnost spočívá v mírně eliptickém tvaru stínidla a jeho transparentním povrchu. Po rozsvícení vytváří bohaté gobelínové odrazy. Lampa je ve třech barvách: kouřová / černá, žlutá / zlatá, transparentní / chrom.
Napište nám